top of page

Služby _

V našich bakomatech si můžete zakoupit a prodat kryptoměny BTC, LTC a ETH za CZK hotovost

Zde naleznete aktuální kurz našich ATM. Omlouváme se za nedokonalost této externí aplikace. Po zadání slevového kódu MINING se Vám provizní kurz sníží o 2.9% (z této částky) jak na nákup tak prodej.

Nákup BTC _
 

Je nutné mít předem nainstalovanou BTC peněženku nebo použít papírovou z ATM. Poté zadáte QR kód peněženky a vložíte hotovost. Minimální nákup je 500 Kč.

Nákup ETH _
 

Je nutné mít předem nainstalovanou ETH peněženku. Poté zadáte QR kód peněženky a vložíte hotovost. Minimální nákup je 500 Kč.

Nákup LTC _
 

Je nutné mít předem nainstalovanou LTC peněženku nebo použít papírovou z ATM. Poté zadáte QR kód peněženky a vložíte hotovost. Minimální nákup je 500 Kč.

Prodej BTC _
 

Zadáte částku v CZK, kterou chcete vybrat. ATM Vám vygeneruje účet s QR kódem a příslušnou částkou BTC, kterou máte zaslat. Kurz je platný 5 minut, poté je transakce neplatná. Minimální prodej je 500 Kč.

Prodej ETH _
 

Zatím není z technických důvodů možný. Doporučujeme využít směnárny : shapeshift.io

 

Směnit ETH za BTC či LTC a vybrat v našem ATM.

Prodej LTC_
 

Zadáte částku v CZK, kterou chcete vybrat. ATM Vám vygeneruje účet s QR kódem a příslušnou částkou LTC, kterou máte zaslat. Kurz je platný 5 minut, poté je transakce neplatná. Minimální prodej je 500 Kč.

bottom of page